מערכת אוכלוסין

מערכת אוכלוסין

מערכת אוכלוסין של ARMA   קולטת באופן מאובטח מידע מפורט ומוצפן אודות תושבי הרשות המקומית המשודר  מחוות השרתים של רשות האוכלוסין שמנוהלת כיום ע"י חב' IBM, בתדירות כפי שמסוכם עם הלקוח (שבועית/חודשית/רבעונית), אל תוך כספת מידע מאובטחת שאושרה ע"י "ממשל זמין".

המידע המוצפן מפוענח בשרתי החברה ועובר תהליך של ארגון במהלכו מפוענחות השכונות (ככל שיש בישוב) וכן האזורים הגאוגרפיים הסטטיסטיים שמנהלת למ"ס (א"ג או אג"ס). כמו כן מחושב סטטוס התושב וכן מטופלות כתובות הדואר והמידע אודות קטינים.

המידע המטויב משודר אוטומטית אל אפליקציה מתקדמת, שבאמצעותה משתמשים מורשים יכולים לאתר את כל הפרטים שמנהלת רשות האוכלוסין אודות כל תושב  ברשות המקומית,  כולל זה שם פרטי, שם משפחה, ת"ז, כתובת מגורים מלאה, ישוב, ישוב קודם, מצב משפחתי, מעמד משפחתי, פרטי בני משפחה ועוד…

לאפליקציה רכיב BI מובנה וכן מערכת הרשאות מתקדמת המאפשרת  להגדיר זכויות צפייה מותאמות לכל משתמש. האפליקציה מאפשרת הפקדת דוחות גמישים ומרובי תנאים וכן שמירתם לצורך הפקה חוזרת. משתמשים מורשים יכולים להפיק דוחות מפורטים בתצורת אקסל.

תמיכה מדעית – היות ש Arma  מתמחה במידע מוניציפלי ובניתוח נתונים, תמיכת החברה ללקוחות מערכת אוכלוסין אינה רק טכנית, אלא גם מדעית/מקצועית בכל הקשור לאיתור נתונים ייחודיים מתוך קובץ האוכלוסין שמנוהל במדינה.

לקבלת פרטים נוספים אנא לחצו כאן

Skip to content