מיצוי קולות קוראים

במציאות בה ממשלת ישראל, רשויות ממשלתיות ועשרות גופים ציבוריים אחרים בארץ ובעולם, מציעים לרשויות מקומיות תקציבים באמצעות פרסום “קולות קוראים” ותמיכות בהיקף של למעלה מ-5 מיליארד ₪ לשנה, חובה על כל רשות מקומית בישראל לעשות הכול כדי לנסות ולגרום לכך שכל הצעה תקציבית כזו תמומש באופן אופטימלי על ידה, שהרי בסופו של דבר מדובר במקורות נוספים להשקעה ברווחת התושבים.

ארמה, הפעילה בתחום כבר 5 שנים, פיתחה סט כלים המאפשר לרשויות המקומיות להתמודד עם האתגר המורכב הזה. אנו מעמידים ללקוחותינו ברשויות המקומיות "בדחיפה"  מידע איכותי, מנותח ומתומצת ע"י בעלי מקצוע "שמבינים" שלטון מקומי, אודות כל קול קורא שהם עומדים בתנאי הסף לו. המידע מנותב באופן דיפרנציאלי לבעלי התפקידים הרלוונטיים ברשויות באמצעות רובוט הפצה מוגן ספאם.

בנוסף, אנו מעמידים ללקוחותינו מערכת מידע אינטרנטית משוכללת במיוחד, בשם kolot לניהול ובקרת הגשה של קולות קוראים. במערכת הפועלת בסביבה מאובטחת בכתובת www.tmichot.co.il מנוהל מאגר מידע ייחודי, אודות על כל התמיכות הממשלתיות והציבוריות הרלוונטיות לכל רשות מקומית בישראל בהתאם למאפייניה.

המאגר מתעדכן באופן יומיומי ומאפשר ללקוחותינו, לנהל ולבקר באופן מקצועי את הטיפול במיצוי כל מקורות התמיכה הרלוונטיים לפעילותם.

מערכת kolot מאפשרת לבצע מעקב שוטף ותיעוד תהליך הטיפול בכל תמיכה על כל שלביה ומימושם וכן מאפשרת להפיק דוחות אינטגרטיביים אודות סטטוס הטיפול וסטטוס קבלת התקציבים. המערכת מחוברת לוגית לסביבת הנהלת החשבונות הממשלתית – מרכב"ה

בנוסף, למערכת ממשק בינה עסקית (bi) המאפשר להפיק דוחות מנהלים מאירי עיניים.

כדי ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים, אנא לחצו כאן