סיטיפדיה

CityPedia ® מוצר מקורי שפותח על ידי חברת אָרְמָה. זוהי מערכת תמיכה בקבלת החלטות (בלועזית Decision Support System  או בקיצור D.S.S ) שמנגישה מידע ונתונים מוניציפליים במגוון רב של עולמות תוכן ובהם (רשימה חלקית): סטטיסטיקה, דמוגרפיה, משאבי אנוש, אשפה, דיור, תקציב, הכנסות מארנונה, מים, תלמידים, כיתות ומוסדות חינוך, עובדי הרשות, פנסיונרים ועוד).

הכלי אופיין ונבנה כדי לאפשר לאחראים על התחום האסטרטגי ולמנהלים כמעט בכל תחום ברשות המקומית, להסתמך על מידע איכותי ועדכני לצרכי תכנון ולצרכי קבלת החלטות.

אחרי הדרכה קצרה וללא כל ידע מוקדם, יוכל כל משתמש CityPedia להגדיר כמעט כל חתך שמעניין אותו מתוך מגוון הנתונים העצום שבמערכת ולקבלו באופן מיידי ובתצוגה מרהיבה: כטבלה שטוחה, כטבלת ציר, ב”עוגה” (Pie), בדיאגרמת מקלות (Bar chart) ועוד, עם יכולת ייצוא לכל סביבה חיצונית.

CityPedia מספקת למשתמש מידע אודות רשות מקומית ספציפית, אך גם מידע השוואתי על רשויות מקומיות אחרות דומות מבחינת פרמטרים שמוגדרים מראש (גודל אוכלוסיה, השתייכות למגזר, שיוך לאשכול חברתי-כלכלי, מדד פריפריאליות ועוד).

למערכת הפועלת בסביבת בינה עסקית על גבי תשתית ענן מתקדמת, יכולת התרחבות לעולמות תוכן מגוונים על פי קביעת הלקוחות בלו”ז קצר מאוד ובתעריפים נוחים. CityPedia היא פתרון BI מקצועי, המותאם לצרכי הלקוח המוניציפלי, הפועל בשיטת אאוטסורסינג ומאפשר ללקוח ליהנות מכל היתרונות של כלי כזה – ללא צורך בהקמת יחידת BI עצמאית יקרה.

באמצעות CityPedia ®, כל נתון הופך לנגיש ולזמין ומצוי במרחק לחיצת מקש. מעתה אין צורך לבצע עבודות איתור קשות של מידע על רשות מקומית כזו או אחרת ולאחריהן עבודות מורכבות של עיבוד וטיוב. הכל נמצא קרוב.  זהו פתרון יצירתי מרהיב שמייעל ומשביח את עבודת המנהלים בתחומי התכנון הקצרים והארוכים וגם בנושאים שוטפים.

המערכת פועלת על בסיס הרשאות בהן מוגדר “מי” רשאי לצפות וב”מה”,  פועלת על מחשבי PC, טאבלטים ומכשירים סלולריים ומתעדכנת ע”י החברה, שמתמחה במידע מוניציפלי, אוטונומית, באופן שוטף ובכל עת שמתקבלים מסדי נתונים עדכניים.

המערכת מתאימה במיוחד לשימוש שוטף של מנהלים במגוון תחומים ברשות המקומית, ליחידות מטה , ליחידות אסטרטגיות ולממלאים תפקידי תכנון בתחום האסטרטגי.

המערכת פועלת כבר מספר שנים בגופים ממשלתיים ובערים גדולות בישראל – לשביעות רצונן.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support