ניתוחים כלכליים

כלכלה מוניציפלית

ארמה מתמחה בביצוע עבודות ניתוח כלכליות, תכניות עסקיות ובדיקות כדאיות של פרויקטים, בכל רמות המורכבות ובספקטרום רחב של נושאים העומדים על סדר היום המוניציפלי. אנו רותמים את כל יכולותינו באיסוף, עיבוד וניתוח מידע על מנת לענות במקצועיות זריזות ובהירות על

כל שאלה כלכלית – מהגדולה והאסטרטגית ועד לנקודתית הטורדנית המצריכה מענה תוך ימים.

השיקול הכלכלי חשוב מאין כמוהו בתהליך קבלת ההחלטות המוניציפלי. הסוגיות הכלכליות הקשורות בדמוגרפיה, חינוך, תברואה, בינוי נדל"ן ותשתיות הולכות ונעשות מורכבות גם בשל אילוצים תקציביים וגם בשל ריבוי פריטי המידע שיכולים להשפיע על המסקנות.

אם מדובר בנושא רחב יריעה ובעל משמעויות כלכליות לטווח ארוך בחירה אזי יש חשיבות רבה לאפיון נכון של האלטרנטיבות, ולבניה של מודל מורכב מספיק כדי לכלול את כל המשתנים המרכזיים המשפיעים על התוצאה מחד, אך פשוט מספיק כדי שיהיה ניתן להסבר והבנה מאידך.
ארמה מביאה לאיזון נכון בין העקרונות הללו וזאת בזכות ניסיון רב-תחומי בכלכלה יישומית, פעילות ענפה בתחום מערכות המידע והיכרות ישירה ורבת שנים של מגוון עולמות התוכן המוניציפליים.

פעמים רבות עומדת על סדר היום לאו דווקא בחינה של מיזם או ניתוח עלות-תועלת מעמיק של צעד מדיניות, אלא רק סוגיה שעלתה לסדר היום ומצריכה תשובה מהירה אך מוסמכת ומנומקת היטב. ארמה רותמת במקרים אלו את היכרותה הבלתי אמצעית את מגוון מקורות המידע בתחומים הרלוונטיים ואת היכולת לבצע הערכות ואומדנים מבוססים, כל זאת בזמני תגובה מהירים.

Skip to content